خرید گن لاغری گن لاغری مردانه گن لاغری زنانه کاندوم خرید کاندوم کاندوم مردانه کاندوم زنانه کاندوم تاخیری کاندوم خاردار cccam server تور لحظه آخری برد هوشمند برد هوشمند برج خنک کننده هوا ساز کابینت

مطالب علمی

«خشم و هیاهو» در روز رونمایی از نامزدهای سودای سیمرغ

«خانه‌ای در خیابان چهل و یکم»، «لاک قرمز» و «خشم و هیاهو» توجه بیشتری را به خود جلب خواهد کرد اما مهم‌ترین اتفاق روز نهم، رونمایی از نامزدهای بخش سودای سیمرغ در فاصله دو روز تا اختتامیه این رویداد فرهنگی است... کمال تبریزی از علت فیلم نساختن کیارستمی، بیضایی و تقوایی گفت و از اراده برای عدم فیلمسازی در دولت پیشین سخن به میان آورد...

نهمین روز از سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با برگزاری سه نشست نقد و بررسی و نمایش پنج فیلم سینمایی در کاخ جشنواره همراه خواهد بود و در این میان، «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم»، «لاک قرمز» و «خشم و هیاهو» توجه بیشتری را به خود جلب خواهد کرد اما مهم‌ترین اتفاق روز نهم، رونمایی از نامزدهای بخش سودای سیمرغ در فاصله دو روز تا اختتامیه این رویداد فرهنگی است.

به گزارش «تابناک»؛ جشنواره فیلم فجر به روزهای پایان خود رسیده اما همچنان فیلم‌های جدی باقی مانده که تماشاگران حرفه‌ای و اهالی رسانه را تا واپسین ساعات روز دهم جشنواره فیلم فجر در کاخ اصلی جشنواره نگه می‌دارد اما این موضوع صرفاً به نمایش فیلم‌ها خلاصه نمی‌شود و نشست‌های نقد و بررسی برخی آثار نظیر «اژدها وارد می‌شود» ساخته مانی حقیقی نیز به اندازه نمایش آثار جذاب است.

امروز پیش از نشست «اژدها وارد می‌شود»، نشست‌های نقد و بررسی «عادت نمی‌‎کنیم» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و «برادرم خسرو» اثر احسان بیگلری برگزار خواهد شد و نشست نقد و بررسی «پل خواب» ساخته اکتای براهنی نیز برگزار می‌شود.

پس از این نشست‌ها، نمایش فیلم‌ها همچون روزهای گذشته با نمایش یک مستند آغاز خواهد شد و امروز مستند «A157» ساخته بهروز نورانی پور در نخستین سانس به نمایش درخواهد آمد. «سگ و دیوانه عاشق» ساخته علی محمد قاسمی دومین اثری است که در بخش هنر و تجربه نمایش داده می‌شود.

«لاک قرمز» اثر سیدجمال سیدحاتمی سومین فیلم به نمایش درآمده در روز نهم خواهد بود و نمایش آخرین فیلم بخش نگاه نو در جشنواره سی و چهارم محسوب می‌شود. سپس نوبت به نمایش دو اثر در بخش سودای سیمرغ می‌رسد و «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» به کارگردانی حمیدرضا قربانی و «خشم و هیاهو» ساخته هومن سیدی در این بخش به نمایش در می‌آیند.

10:07- با گذشت هشت روز از برگزاری سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نتیجه آرای مردمی برای مشخص شدن سرنوشت سیمرغ تماشاگران تا پایان روز هشتم دوشنبه ۱۹ بهمن ماه اعلام شد.

بر اساس اعلام کمیته رای گیری مردمی که زیر نظر خانه سینما فعالیت می کند فیلم های «ابد و یک روز» به کارگردانی سعید روستایی، «اژدها وارد می شود» به کارگردانی مانی حقیقی، «ایستاده در غبار» ساخته محمدحسین مهدویان، «بادیگارد» ساخته ابراهیم حاتمی کیا و «بارکد» ساخته مصطفی کیایی همچنان در صدر آرا هستند.

جدول انتخاب بهترین فیلم از نگاه تماشاگران تا پایان برگزاری سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به صورت روزانه از سوی خانه سینما منتشر می شود. آرای روز هشتم بین ۲۳ فیلم و با اخذ ۵۱ هزار و ۵۴۷ رای بوده است.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 20 بهمن 1394ساعت Array توسط سینایی  | 

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :